הדר ברוקנשטיין על שיווק ומכירת נדל”ן: כך תעשו את זה נכון

הדר ברוקנשטיין על שיווק ומכירת נדל”ן: כך תעשו את זה נכון

רגע השיא של כל משקיעי הנדל”ן הוא מכירת הנכס או הקרקע. אחרי כל ההשקעה שנעשה, הכספים, הזמן והבירוקרטיה, המכירה היא הרגע שבו ההשקעה נושאת פרי.

למרות זאת, משקיעים פרטיים רבים לא חושבים על רגע המכירה, ולא ממש יודעים איך לעשות את זה. בדיוק בשביל זה, אשת הנדל”ן הדר ברוקנשטיין משתפת בכמה טיפים שיעזרו לכם למכור את הנכס במחיר המבוקש.

הטיפ הראשון הוא לא לשכוח את שיטות הפרסום הוותיקות, במקביל לשיטות הפרסום החדשות. במקביל לפרסום באתרי נדל”ן, אל תשכחו לשים שלט על החלון או המרפסת, כדי שגם מי שהולך ברחוב יוכל לראות שהנכס למכירה.

כדאי גם לפרסם בקבוצות מקומיות, שכונתיות ואזוריות ברשתות החברתיות, כדי להגיע לאנשים שגרים בסביבה ומעוניינים להישאר בא, או להביא חברים שיגורו לידם.

במודעות שתפרסמו, כדאי לפרט כמה שיותר פרטים על הנכס ועל האזור. פרטו כמה חדרים יש, כמה מטר רבוע, האם מדובר בנכס חזיתי או עורפי, מה הקרבה לבתי ספר ולגנים, לתחבורה ציבורית ולמוקדי תעסוקה ומסחר. כל פרט כזה יכול לשכנע רוכשים פוטנציאלים לבדוק את הדירה יותר לעומק לקראת רכישה.

אל תשכחו להוסיף למודעות תמונות ברורות. כדאי לצלם את הנכס כשהוא נקי, מסודר ומואר היטב. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, ותמונה טובה יכולה להביא לקידום המכירה. אם יש נוף יפה, כדי לצלם גם אותו, כדי שהקונים יבינו מה הולך להיות להם מול העיניים במידה וירכשו את הנכס.

אסור לשכוח ששיווק ומכירה עלולים לקחת זמן ומשאבים שונים, ולכן תמיד ישנה אפשרות להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום ולשכור את שירותיהם למטרה זו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט