הדר ברוקנשטיין מגישה לכם את המפתחות להצלחה בשוק הנדל”ן

הדר ברוקנשטיין מגישה לכם את המפתחות להצלחה בשוק הנדל”ן

נאמר ואתם רוצים למצוא לעצמכם תחום עיסוק שבו תוכלו להתפרנס ואולי אף יותר מכך. פעם היו הולכים ללמוד משפטים ועובדים כעורך דין, או מוצאים איזו משרה טובה עם בטחון תעסוקתי ותנאים. היום, האפיקים התעסוקתיים של האדם הממוצע אינם אטרקטיביים: או להייטק, או ל… די זהו. אולם אנשים יזמים, שבכל זאת רוצים מאמינים בעצמם וביכולת שלהם לעשות עסקאות, הולכים לתחום החם היום: נדל”ן.

הדר ברוקנשטיין, מומחית נדל”ן מגישה לכם כמה טיפים שיעזרו לכם על מנת להצליח בשוק הנדל”ן הקשוח, מה שנקרא, לגזור ולשמור (למועדפים או משהו, אין צורך לתלות על המקרר).

להתפזר

לפי הדר ברוקנשטיין, בעידן הדיגיטלי, הפרסום היעיל ביותר הוא הפרסום החינמי, ולכן אפשר לפרוס רשת רחבה ככל הניתן מבלי לשאת בהוצאות על כך. לכן, צריך להתפזר על כמה שיותר פלטפורומות אפשריות: אפשר לתלות שלט במרפסת, אפשר לשים שלטים על הסוכנות שלכם, לפרסם ביד 2, לפרסם בקבוצות פייסבוק ולייצר נוכחות דיגיטלית באתר האינטרנט שלכם. לא יזיק גם לפרסם בעיתון ובמקומונים, ואז לא תפספסו אף לקוח פוטנציאלי.

לפרט

אתם יוצרים מודעה? נפלא. עכשיו, תכתבו כל מה שניתן על הנכס. מודעה מפורטת, תמשוך יותר לקוחות. לפי הדר ברוקנשטיין, רצוי להבליט את היתרונות של הנכס, ופחות לדבר על החסרונות שלו, דבר לגיטימי ומובן בפרסום. מי שירצה מידע כלשהו, כבר יקבל לפי בקשתו, אבל קודם כל שיהיה סקרן לגבי הנכס. אל תחסכו בפרטים: לספר על השכונה, על הרחוב, על הבניין, כמה חדרים, כמה מזגנים, איזו צנרת מונחת בדירה, כמה חניות, יש טאבו ועוד. כל פרט חיובי, כדאי שיהיה במודעה, וכל המוסיף הרי זה משובח.

תצלמו כמו שצריך

קודם כל, אין דבר כזה לפרסם מודעה בלי תמונה: רבים הם אלו שמסננים נכס, רק משום שאין תמונה במודעה. הם חושבים לעצמם, או שיש לבעל הנכס מה להסתיר, או שסתם אין טעם להמשיך ולהתעמק. לפי הדר ברוקנשטיין, חייבים להעלות תמונה טובה לאתר: היום לכולם יש סמארטפון עם מצלמה, אז אין תירוצים. מוטב לחכות ולצלם בשעות הבוקר, כאשר יש תאורה טבעית ויפה שמחמיאה לבית, לבחור זוויות נכונות, לנקות את החדר שמצלמים לפני הצילום, ולהעלות תמונות אסתטיות ככל הניתן.

תנו לקונים הרגשה טובה

מתווך הוא מקצוע מוזר קצת: הוא מקבל את שכרו מן הקונים, אולם כמתווך הוא נשכר על ידי המוכרים. לפי הדר ברוקנשטיין, המפתח לסגירת העסקה, הוא לתת דווקא לקונים הרגשה שלא דופקים אותם, ושנותנים להם שירות טוב ומתחשב, שדואגים גם לאינטרסים שלהם, ולא רק של המוכרים. לנסות ולהרוויח את דמי התיווך ביושר.

 

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט